Beşiktaş Tesisat

Beşiktaş Su Tesisatı

Beşiktaş Tesisat

0534 979 44 69

Beşiktaş Tesisatçı

Abbasağa

Akatlar

Arnavutköy

Bebek

Etiler

Gayrettepe

Levazım

Levent

Ortaköy

Türkalı

Beşiktaş Bölgesinde Hizmet Verdimiz Mahaller

Kuruçesme Tesisatçı

Kültür Tesisatçı

Levazım Tesisatçı

Levent Tesisatçı

Mecidiye Tesisatçı

Muradiye Tesisatçı

Nisbetiye Tesisatçı

Ortaköy Tesisatçı

Sinanpaşa Tesisatçı

Türkali Tesisatçı

Ulus Tesisatçı

Vişnezade Tesisatçı

abbasağa Tesisatçı

Akat Tesisatçı

Arnavutköy Tesisatçı

Balmumcu Tesisatçı

Bebek Tesisatçı

Cihannuma Tesisatçı

Yıldız Tesisatçı

Dikilitaş Tesisatçı

Etiler Tesisatçı

Gayrettepe Tesisatçı

Konaklar Tesisatçı

 

Beşiktaş Su Tesisat Hizmetlerimiz

 

Bakım – Onarım – Tamir

Banyo mutfak armatürleriniz, musluklarınız,sifon problemleriniz,rezervuar arızalarınız,lavabo altı su akıntılarınız ,klozet su akıntılarınız,duş problemleriniz ,gömme Rezervuarınız ,asma klozet arızalarınız vb ürünlerde oluşabilecek tüm arzalarınız için bizi arayabilirsiniz.

Petek Temizleme

peteklerinizde oluşan tortular,yağlı sular,
kombinin çalışmasını zorlayarak kombinize zarar vermektedir. Aylık doğalgaz faturanızın çok gelmesine sebebiyet  vermektedir.
Cihazla petek temizleme yapıyoruz. Yılda bir kez petek temizliği  yaptırmanızı öneriyoruz.

Montajlar

Lavabo,Klozet,Pissuvar,Bide, Banyo Batarya,
Musluk, Tahret musluğu,
Mutfak evye,evye bataryası,duş seti vb ürünlerinizin montajını yapmaktayız.

Atık Su Tesisatı

Atık Su Tesisatı borularının döşenmesi,yagmur inişlerin yenilenmesi ve akıntıların giderilmesi,giderden gelen kötü kokuların giderilmesi, atık su tesisatınızdan kaynaklı atık su problemlerinizi çözümlemeyi sağlamaktayız.

Temiz Su Tesisat

Banyo tesisatı,mutfak tesisatı,klofer tesisatı,bulaşık makinesi tesisatı,çamaşır makinesi tesisatı,kombi tesisatı, sıva üstü daire tesisatı, ankastre batarya tesisatı, bahçe muslugu tesisatı, patlayan su tesisatları,
çürüyen demir su tesisatı, su saati tesisatı, arıtma tesisatı, basınç düşürücü tesisatı ve
genel su tesisatı için bizi arayabilirsiniz.

TIKANIKLIK AÇMA

Lavabo,klozet(vb..) tıkanıklıklarda acil servisimiz hizmetinizdedir. Özel cihazlarımız ile tıkanıklıklarınız açılır. Tuvalet tıkanıklıgı,Lavabo Açma, Atik ve Pis Su Borusu, Kanal Açma ve Görüntüleme hizmeti
vermekteyiz.

SU KAÇAK TESPİTİ

Kırmadan dökmeden cihaz ile su kaçak tespiti. Su kaçaklarına artık son ! Teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay. %100 Su Kaçak Tespiti ve Onarımı için bizleri arayabilirsiniz.

Doğalgaz tesisat

Doğalgaz tesisatlarında oluşabilecek arızaların giderilmesi, ocak,kombi,vb doğalgazla çalışan ürünlerinizin montajlarını  yapmaktayız

Hakımızda
Sıhhi tesisat alanında son teknoloji sistemler kullanarak en iyi hizmeti ve en uygun fiyatlarda vermekteyiz. Her türlü su tesisat arızası ve tamiri, çeşme tamiri ve montajı, musluk montajı, su tesisatı döşeme ve değiştirme, sıcak su tesisat tamiri, lavabo tamiri ve montajı, su tesisatı temizleme, vana tamiri ve montajı, batarya tamiri ve değişimi, tıkanıklık açma, WC gider açma, tuvalet tıkanıklığı açma, rezervuar tamiri ve montajı, pis su gideri açma, görüntülü ve kırmadan gider açma, banyo tesisat tamiri ve tadilatı gibi ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız. Ayrıca doğalgaz tesisatı arıza ve tamiri, doğalgaz tesisat bakımı ve döşeme, doğalgaz tesisat montajı ve değişimi, kalorifer tesisatı tamiri ve bakımı, kalorifer tamiri, kalorifer tesisatı temizleme, petek temizleme, kalorifer boru değişimi, kalorifer tesisatı kaçak tespiti, havlupan montajı ve temizliği, kalorifer tesisatı projelendirme gibi doğalgaz tesisatı üzerine her konuda kaliteli çözümler üretmekteyiz. Beşiktaş Tesisat – en tesisat  olarak gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vererek güven kazanmaktayız..

İstanbul Su Kaçak Tespiti